2000 yılından günümüze spor süspansiyon alanında Türkiye pazarına kattığımız ürünlerin yaşattığı tecrübeyi somutlaştırıyoruz. Yıllardır distribütörlüğünü üstlendiğimiz bir çok markanın pazardaki olumlu ve olumsuz geri dönüşlerini göz önüne alarak kusursuzu sunmak için işe koyulduk.
 
Hammaddeden üreticilere, üretim sürecinden son kullanıcıya ürünün ulaşma süresine kadar her noktasını özenle planlayarak projeye start verdik.
 
Kendimizden bu derece emin olma sebebimiz ise Türkiye’de satışa sunulan tüm spor süspansiyon markalarının satışını 1. Elden yaparken, hangi araçta ne tarz problemler yaşandığını, uyumsuzlukları, alçalma farklıklarını birebir olarak kullanıcıdan dinleyerek araç bazlı hazırlık yapmış olmamız.
 
Müşterilerimizle bu denli dirsek temasında olmamız tabi ki bizim için büyük avantaj sağladı.
 
Dünyada ünlü markaların ürettiği spor yayların dahi birkaç araç grubunda müşterilerin isteklerini tam olarak karşılamadığına şahit olabiliyoruz. Fazla sert yada fazla esnek yaylar, araçların ön ve arkalarında farklı alçalmalar olabiliyor. İşte bu noktada sahip olduğumuz tecrübe ile 2800 civarında araca Avrupa’da birden çok süspansiyon deviyle anlaşarak hangi araca hangi yay en iyi şekilde uyum sağlıyorsa XT Spor Yay markası altında üretime başladık. Orijinal yaylarınıza göre daha uzun ömürlü olan XT Spor Yaylar ömür boyu garantimiz altındadır. Avrupa’da özel alaşımlı çelikten üretilen spor yaylarımız TÜV onaylı olup muayenelerimizde herhangi bir problem çıkarmamaktadır.
 
Kaliteden asla ödün vermeyen profesyonel ekibimiz, yurtdışı merkezli çalışmalarıyla müşterilerimize en üst düzeyde memnuniyet sunmak için çalışmaktadır. Üretim desteği aldığımız fabrikaların Ar-Ge merkezlerinde mühendisler tarafından, piyasaya yeni çıkan araçlara yay geliştirmek için sürekli çalışmalar yapılmakta. Bu çalışmalar sonunda ortaya çıkan yaylar kontrol aşamasını aştıktan sonra sizlerin hizmetine sunulmaktadır.
 
Bu özenli çalışma sonucunda kullanıcıya, kolay ulaşabilir fiyat sunabilmek en büyük sevinç kaynağımız. Müşterilerimiz bu fiyatlarla daha kolay ulaşabilecek, en iyiye en iyi fiyatla sahip olabilecekler.
WhatsApp